FH Delta Air

Letecká škola

logo

Hodinu pilotem na zkoušku

Hodinu pilotem na zkoušku

Kurz „Pilotem na zkoušku“ je skvělou příležitostí pro všechny milovníky létáni, kteří by rádi zažili něco zajímavého.

 

Pilotem letadla na zkoušku

Vyzkoušíte si společně vedle leteckého instruktora vše, co Vás zajímá. Ukážeme si v praxi všechny základní režimy letu, aby jste sami zažili ten pocit, jak se skutečně takové letadlo řídí. Tento program je zaměřený především všem zájemcům, leteckým nadšencům a ostatním, kteří se blíže zajímají o létání a letadla. Rozhodně se máte nač těšit. Moderní ultralehká letadla vynikají obratností, úžasným výhledem a vyhřívanou kabinou. Mějte svět jak na dlani…

Pokračovat

 

 

Pilotem vírníku na zkoušku

Chcete víc, než jen vidět svět z výšky? Zajímá vás jakým způsobem se vírník „udrží“ ve vzduchu? Co všechno musí člověk znát a umět, aby se mohl stát pilotem?
Pojďte s námi nahlédnout do světa létání… Zkušení piloti – instruktoři vás seznámí s průběhem pilotního kurzu, s technickými možnostmi stroje. Vyzkoušíte si nastavení přístrojů, komunikaci. Dvojí řízení vám dá možnost vzít pilotování do svých rukou… Během předletové přípravy a poletového rozboru piloti rádi odpoví na všechno co vás zajímá. Nabízíme let v otevřeném vírníku MTOsport, nebo uzavřeném vírníku (kabina) CALIDUS.

Pokračovat


 

Pilotem motorového rogala na zkoušku

Absolutním hitem sezony se stala zážitková akce, na které si můžete vyzkoušet řízení motorového rogala. Pokud máte rádi nové výzvy, volnost pohybu a vzrušení tak právě pro vás je let na motorovém rogale jako stvořený!
Zkušení piloti – instruktoři vás provedou úžasným světem létání na rogalech. Během přípravy rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a vysvětlíme vše, co vás zajímá. Za letu se pak díky zdvojenému řízení můžete ujmout pilotáže a vyzkoušet svůj cit a talent pro létání…

Pokračovat