FH Delta Air

Letecká škola

logo

Ukázkové lety

Přijeďte se podívat i s přáteli k nám na letiště do Erpužic a strávit příjemný den plný vzrušení a zážitků. Rádi Vám předvedeme naše motorová rogala, letadla a vírníky v akci. Možná Vás létání natolik nadchne, že začnete vážněji přemýšlet o výcviku pilota. Třeba právě Vy rozšíříte v budoucnu počet členů našeho Delta Teamu..
Pojďte s námi létat!

Víte, že Váš známý, příbuzný nebo kamarád sní o létání? Chcete ho v tom podpořit? Ukázkový předváděcí let lze zakoupit i formou Dárkového poukazu.

 

 

MZK – motorové rogalo

Létání na rogale je velmi krásné a romantické a je z něj prakticky neomezený výhled. Při dobrém počasí nabídne motorový závěsný kluzák prožitek z létání jako žádné jiné letadlo a Vy si tak můžete vychutnat bezprostřední kontakt se vzduchem. Létání na těchto strojích je létání především pro radost, potěšení a zábavu. Líbí se Vám motorová rogala? Vyzkoušejte si ten krásný a nezapomenutelný pocit z letu na delta-křídle s pilotem-instruktorem a užijte si krajinu pod sebou. Nechte se unášet pocitem absolutní svobody a vzneste se s námi.

CHCI LÉTAT


 

ULLa – malé sportovní letadlo

Jde především o praktickou ukázku profesionální pilotáže ultralehkého letadla. V zásadě se jedná o ukázkový předváděcí let, na kterém zjistíte a poznáte jak se takové ultralehké letadlo řídí, chová nejen za letu, ale při všech jeho fázích, jako je vzlet, stoupání, klesání, přistání. Dále si ukážeme rozdělení přístrojů, co který ukazuje a k čemu slouží. Prostě vyzkoušíte si a dozvíte se po boku leteckého instruktora vše co Vás zajímá.

CHCI LÉTAT


 

ULV – ultralehký vírník

Nahlédněte do světa vírníkového létání! Na rozdíl od vrtulníku, který využívá pro létání principu aktivní rotace rotoru, využívá vírník princip tzv. autorotace. Rotorové listy nejsou aktivně poháněny, ale roztáčí se nabíhajícím větrem. Dá se s ním letět velice rychle, ale také se kochat krajinou při velmi pomalém letu. Nespornou předností vírníku je jeho obratnost a úžasný výhled..Verze s uzavřenou kabinou jsou navíc vytápěné. Proto se s vírníky dá létat prakticky po celý rok.

CHCI LÉTAT


Řízené VFR lety na zkoušku vedené instruktorem

Máme pro Vás nabídku cvičného řízeného letu NA ZKOUŠKU, kde zažijete na vlastní kůži vše co k takovému opravdovému letu patří. Od plánování trasy, získání letového povolení, přes radiokomunikaci, start, až po skutečné přistání na mezinárodním letišti…
Tato akce je vhodná pro všechny zájemce a velké fandy létání, ale i pro piloty, kteří si to chtějí zatím jen zkusit a přemýšlejí o rozšíření své pilotní kvalifikace. Prostě poznat a zažít něco nového a načerpat další letecké zkušenosti.

Co se naučíte co získáte

V prvé řadě krásný a jedinečný zážitek, kdy poznáte jak pracují piloti „velkých“ letadel.
Piloti s platnou licencí mohou pokračovat dle osnovy a získat doložku o kvalifikaci VFR lety do pilotního průkazu pilota UL.
VFR znalosti patří k výbavě každého dobrého pilota.

Foto, video

Pokud si budete chtít uchovat hezké vzpomínky, nabízíme pořízení  originálního videozáznamu v HD kvalitě z celé akce (příprava, pojíždění, start, část. letu, přistání) vyškoleným  asistentem  z našeho týmu. Pro natáčení  videozáznamu používáme provozem ověřené outdoorové  akční kamerky GoPro a LAMAX, které se v náročném provozu osvědčili.  Jedná se o autentické sestříhané záběry .

Cena

Podívejte se na některé klipy v naší Videogalerii

Hezký zážitek z letu si tak budete moci  kdykoliv připomenout.